SAVE THE DATE - Demo Day Innowacji w Krakowie

Innowacyjne technologie gotowe do wdrożenia z pięciu krakowskich uczelni w zasięgu ręki! Już 20 lutego 2020 r. w Auditorium Maximum UJ odbędzie się DEMO DAY INNOWACJI. To doskonała okazja na przyjrzenie się efektom pracy 38 zespołów badawczych.

5 krakowskich Centrów Transferu Technologii (PACTT) organizuje wydarzenie, na którym zostaną zaprezentowane wynalazki 38 zespołów badawczych. Naukowcy z Krakowa pracowali nad różnorodnymi technologiami: od wykorzystania narzędzi cyfrowych w działalności muzealnej, poprzez nowe materiały, żywność i rolnictwo oraz ochronę środowiska naturalnego, aż po nowe terapie i leki.

Podczas DEMO DAY INNOWACJI będzie możliwość zapoznania się z nowymi technologiami w trakcie krótkich prezentacji oraz możliwość odbycia indywidualnych spotkań z naukowcami.

Gościem specjalnym będzie prof. dr hab. Jerzy Hausner - polityk i ekonomista, profesor nauk ekonomicznych. W latach 2001–2005 poseł na Sejm IV kadencji oraz minister w rządach Leszka Millera i Marka Belki, w latach 2003–2005 wiceprezes Rady Ministrów, członek Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2010–2016.

DATA: 20 lutego 2020 r.
MIEJSCE: Auditorium Maximum UJ

Rejestracja na wydarzenie do 7 lutego 2020 r.

W tym samym formularzu można umówić indywidualne spotkanie z wynalazcami.
Rejestracja na indywidualne spotkania z twórcami otwarta jest do 31 stycznia 2020 r.DEMO DAY INNOWACJI prezentuje wyniki prac przedwdrożeniowych, które powstały dzięki wsparciu finansowemu projektu "Inkubator Innowacyjności 2.0" przygotowały swoje technologie do wdrożenia.