Współpraca CTT w regionie Kujawsko-Pomorskim - NOWY TERMIN
Współpraca CTT w regionie Kujawsko-Pomorskim - NOWY TERMIN

W związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r. poz. 374) w imieniu współorganizatorów informujemy, że planowana na dzień 7 kwietnia 2020 roku Konferencja w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy pn.: Wiedza - Innowacje - Rozwój Regionu Kujawsko-Pomorskiego - Uniwersytety Regionu Kujawsko-Pomorskiego dla Otoczenia Społeczno-Gospodarczego odbędzie się w nowym terminie: 16 czerwca 2020 roku.


 W imieniu współorganizatorów serdecznie zapraszamy na Konferencję pn.: Wiedza - Innowacje - Rozwój Regionu Kujawsko-Pomorskiego - Uniwersytety Regionu Kujawsko-Pomorskiego dla Otoczenia Społeczno-Gospodarczego, która odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2020 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy.

To wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, w którym gospodarzami będą Uniwersytety regionu kujawsko-pomorskiego zrzeszone w ramach swoich Centrów Transferu Technologii w Porozumieniu Akademickich Centrów Transferów Technologii (PACTT).

Patronaty

  • Patronat nad wydarzeniem objął Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin.
  • Patronat Honorowy nad konferencją objęli J.M. Rektorzy UMK w Toruniu oraz UTP i UKW w Bydgoszczy.

 

Integracja uczestników ekosystemu innowacji regionu

Uniwersytety będą prezentować ofertę swoich technologii i usług dla gospodarki regionu. Celem Organizatorów jest aby spotkanie to zintegrowało uczestników Ekosystemu Innowacji Województwa Kujawsko-Pomorskiego: centra transferu technologii uczelni, spółki celowe uczelni i spółki akademickie (spin-off oraz spin out), firmy, instytucje otoczenia biznesu, klastry, izby przemysłowo-handlowe, przedsiębiorstwa akademickie, oraz przedstawiciele władz miast regionu i województwa.  

7 kwietnia trzy publiczne uniwersytety regionu wychodzą naprzeciw i otwierają się na przedsiębiorców i zapotrzebowanie rynku prezentując potencjał nauki w formie uczelnianej oferty innowacyjnych technologii i usług z wielu branż. Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie technologii i usług przed przedsiębiorcami oraz zachęcenie ich do zakupu lub skorzystania z licencji, usług badawczych mogących mieć znaczący, potencjalny wpływ na wartość firmy, wzmocnienie jej konkurencyjności i innowacyjności. 

Spotkanie przedstawicieli biznesu, nauki, IOB, administracji samorządowej oraz innych osób ma także być jednym z elementów procesu dochodzenia do zaktualizowania obszarów inteligentnych specjalizacji naszego regionu. Wydarzenie będzie okazją do nawiązania kontaktów regionalnej nauki z przemysłem, które będą mogły zaowocować ciekawymi wdrożeniami do praktyki gospodarczej.


Strona Konferencji - www.ctt.utp.edu.pl/wiedza-innowacje-rozwoj-2020

Rejestracja uczestnictwa w Konferencji - Zarejestruj się teraz


MIEJSCE:

Bydgoskie Centrum Targowo - Wystawiennicze
ul. Gdańska 187,
85-674 Bydgoszcz

AGENDA KONFERENCJI

9:00 - Rejestracja - powitalna kawa

9:30 - Rozpoczęcie konferencji - powitanie gości - wręczenie nagród dla młodych wynalazców - studentów i doktorantów w projekcie „Szkoła Patentów na UTP” (Santander Bank Polska S.A. - Santander Universidades)

10:00 - Prezentacja na temat oferty naukowo-badawczej UMK w Toruniu

10:30 - Prezentacja na temat oferty naukowo-badawczej UKW w Bydgoszczy

11:00 - Prezentacja na temat oferty naukowo-badawczej UTP w Bydgoszczy

11:30 - Prezentacja oferty  KPFP – TARR – Pracodawcy Pomorza i Kujaw

12:00 - Prezentacja oferty  KPAI sp. z o.o. i Urzędu Marszałkowskiego - Diagnoza poziomu innowacyjności WK-P - problemy rozwoju. Procesy Przedsiębiorczego Odkrywania i sieciowania w ramach RSI WK-P

13:00 - Obiad

14:00 - 16:00 - Research2Business - Umówione wcześniej indywidualne rozmowy i networking

Archiwum aktualności
Wszystkie aktualności
zgodnie z datą ich publikacji.
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl