Filtruj wiadomości

Usłyszałam, że obowiązkiem uczonego jest nieposłuszeństwo - Paulina Szewczyk, dyrektor CTT Politechniki Poznańskiej

22.11.2022
Interesująca rozmowa z dyrektor Centrum Transferu Technologii Politechniki Poznańskiej (PACTT), która została opublikowana w październiku 2022 roku na łamach "Głosu Politechniki".

Miesiąc innowacji w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

04.04.2022
Pod patronatem prof. Lucyny Woźniak, Prorektor ds. Rozwoju Nauki i Współpracy Międzynarodowej, kwiecień został ogłoszony miesiącem innowacji w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (PACTT).

"JESTEŚMY OTWARCI NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ" - prof. dr hab. M. Wieczorowski Prorektor Politechniki Poznańskiej

23.03.2022
Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Michałem Wieczorowskim, Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką Politechniki Poznańskiej (PACTT).

Projekt #Maskonur z Centrum Innowacji i Transferu Technologii UM w Łodzi

04.08.2021
Centrum Innowacji i Transferu Technologii UM w Łodzi (#PACTT) wraz z naukowcami odpowiada na bezpośrednie zagrożenie dla małych stworzeń i innych istoty żywych, które stwarzają wyrzucane każdego dnia maseczki.

Praca w CTT CIiTT UP Poznań: Zastępca Dyrektora

09.02.2021
Zespół Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko Zastępcy Dyrektora Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Vademecum Transferu Technologii

04.01.2021
W ramach realizowanego przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (PACTT) projektu z Programu MNiSW „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” powstała publikacja pt. "Vademecum transferu technologii". Ma ona na celu zmienić postrzeganie transferu technologii z uczelni wyższych przez przedsiębiorców.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano