Filtruj wiadomości

Człowiek, nauka, biznes - Podcast Politechniki Poznańskiej

30.01.2023
Politechnika Poznańska (PACTT) wprowadza po raz pierwszy w eter podcasty, których tematyka koncentruje się na trzeciej misji uczelni. Autorzy i goście poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące równowagi między nauką i społeczną odpowiedzialnością w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Usłyszałam, że obowiązkiem uczonego jest nieposłuszeństwo - Paulina Szewczyk, dyrektor CTT Politechniki Poznańskiej

22.11.2022
Interesująca rozmowa z dyrektor Centrum Transferu Technologii Politechniki Poznańskiej (PACTT), która została opublikowana w październiku 2022 roku na łamach "Głosu Politechniki".

Miesiąc innowacji w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

04.04.2022
Pod patronatem prof. Lucyny Woźniak, Prorektor ds. Rozwoju Nauki i Współpracy Międzynarodowej, kwiecień został ogłoszony miesiącem innowacji w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (PACTT).

"JESTEŚMY OTWARCI NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ" - prof. dr hab. M. Wieczorowski Prorektor Politechniki Poznańskiej

23.03.2022
Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Michałem Wieczorowskim, Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką Politechniki Poznańskiej (PACTT).

5-ta edycja Programu "Preinkubacja-szybki start dla przedsiębiorczych"

16.09.2021
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (PACTT) rozpoczął rekrutację do 5-tej edycji Programu "Preinkubacja - szybki start dla przedsiębiorczych" skierowanego do wszystkich, którzy mają pomysł na produkt lub usługę.

Projekt #Maskonur z Centrum Innowacji i Transferu Technologii UM w Łodzi

04.08.2021
Centrum Innowacji i Transferu Technologii UM w Łodzi (#PACTT) wraz z naukowcami odpowiada na bezpośrednie zagrożenie dla małych stworzeń i innych istoty żywych, które stwarzają wyrzucane każdego dnia maseczki.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano