Filtruj wiadomości

Człowiek, nauka, biznes - Podcast Politechniki Poznańskiej

30.01.2023
Politechnika Poznańska (PACTT) wprowadza po raz pierwszy w eter podcasty, których tematyka koncentruje się na trzeciej misji uczelni. Autorzy i goście poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące równowagi między nauką i społeczną odpowiedzialnością w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Usłyszałam, że obowiązkiem uczonego jest nieposłuszeństwo - Paulina Szewczyk, dyrektor CTT Politechniki Poznańskiej

22.11.2022
Interesująca rozmowa z dyrektor Centrum Transferu Technologii Politechniki Poznańskiej (PACTT), która została opublikowana w październiku 2022 roku na łamach "Głosu Politechniki".

"JESTEŚMY OTWARCI NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ" - prof. dr hab. M. Wieczorowski Prorektor Politechniki Poznańskiej

23.03.2022
Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Michałem Wieczorowskim, Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką Politechniki Poznańskiej (PACTT).

Szkolenie PACTT dla Okręgowej Rady Adwokackiej

27.01.2022
26 stycznia br. Przedstawiciele Rady Koordynacyjnej PACTT poprowadzili wykłady na zaproszenie Sekcji Prawa Autorskiego i Nowych Technologii przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Szkolenie "Projektowanie wyrobów medycznych od pomysłu do wdrożenia"

15.11.2021
Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, we współpracy z PACTT oraz Open Labotec zaprasza wszystkich pracowników badawczo- naukowych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na szkolenie Projektowanie wyrobów medycznych od pomysłu do wdrożenia.

5-ta edycja Programu "Preinkubacja-szybki start dla przedsiębiorczych"

16.09.2021
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (PACTT) rozpoczął rekrutację do 5-tej edycji Programu "Preinkubacja - szybki start dla przedsiębiorczych" skierowanego do wszystkich, którzy mają pomysł na produkt lub usługę.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano