Filtruj wiadomości

Partner technologiczny PACTT firma OPTeam S.A. sponsorem targów PSBI

13.05.2022
Już 18 maja rozpoczyna się PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022. Wydarzenie będzie okazją dla polskich przedsiębiorców do zapoznania się z innowacyjnymi technologiami i usługami oferowanymi przez uczelnie i instytuty badawcze. Nasz partner technologiczny Firma OPTeam S.A. będąca również sponsorem i aktywnym uczestnikiem targów pokaże, w jaki sposób wykorzystać Platformę Low-Code nAxiom w indywidualizacji procesów produkcyjnych.

Forum Biznes–Nauka, NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej (25.05.2022 r.)

05.05.2022
Uniwersytet Śląski w Katowicach (PACTT) jako lider konsorcjum Regionalnego Specjalistycznego Obserwatorium Nanotechnologii i Nanomateriałów ma przyjemność zaprosić na Forum Biznes–Nauka. NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców z różnych branż i sektorów gospodarki, projektantów, studentów, pracowników naukowych.

Akademickie innowacje na targach w Łodzi

25.04.2022
PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022 to wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, w którym to pierwszy raz wystawcami będą uczelnie wyższe, instytuty badawcze prezentujące ofertę swoich technologii i usług. Ponadto dzięki udziałowi funduszy inwestycyjnych, będziecie Państwo mogli zapoznać się z ofertą finansowania wdrożeń technologii do przemysłu. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce łącząca w sobie charakter targów wynalazczości oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń, które jest ..

PACTT partnerem CEBioForum 2022

12.04.2022
PACTT został partnerem wyjątkowego wydarzenia, jakim jest już 20-sta edycja CEBioForum. Spotkajmy się 25-26 maja 2022 w Warszawie.

ITAR - Innowacje Tarnowskie w hołdzie Szczepanikowi

28.03.2022
Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie (PACTT) aktywnie włącza się w obchody 150. rocznicy urodzin Jana Szczepanika – związanego z Tarnowem wynalazcy, pioniera i innowatora. Z tej okazji organizuje targi pod nazwą ITAR – Innowacje Tarnowskie. Będzie to doskonała okazja do promowania wynalazków i innowacji gospodarczych oraz naukowych. Impreza odbędzie się 14 czerwca 2022 roku w kampusie Uczelni.

"JESTEŚMY OTWARCI NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ" - prof. dr hab. M. Wieczorowski Prorektor Politechniki Poznańskiej

23.03.2022
Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Michałem Wieczorowskim, Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką Politechniki Poznańskiej (PACTT).

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano