Filtruj wiadomości

Nowy biuletyn Centrum Transferu Technologii i Innowacji UKW

12.08.2022
Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (PACTT) zaprasza do lektury nowego numeru biuletynu, który tym razem poświęcono prowadzonym w UKW badaniom w oparciu o aspekty zrównoważonego rozwoju.

Przedsiębiorczość technologiczna - studia podyplomowe na AGH (PACTT)

09.06.2022
Przedsiębiorczość technologiczna w ramach AGH TechStartup School to pierwsze studia podyplomowe w Polsce, które tak kompleksowo obejmują zagadnienia związane z kreowaniem biznesowych kompetencji menedżerów spółek spin-off.

Startup Leadership Program - nowy kierunek na UEW przy współpracy z „inQUBE” (PACTT)

04.02.2022
Uruchamianie działalności startupowej cieszy się od pewnego czasu dużą popularnością wśród młodych ludzi. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, wspólnie z działającym w jego ramach Uniwersyteckim Inkubatorem Przedsiębiorczości „inQUBE” (PACTT), przygotował studia podyplomowe, których głównym celem jest zwiększenie szansy na biznesowy sukces.

Technologie ZUT w walce z COVID-19

26.08.2021
Zespoły naukowe Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (PACTT) przygotowały szereg rozwiązań służących zwiększeniu zdolności do walki ze skutkami wystąpienia oraz zapobieganiu rozprzestrzeniania się COVID-19.

Podcast: Innowacyjnie o Innowacjach

08.07.2021
"Innowacyjnie o innowacjach" to nowy cykl podcastów Uniwersytetu SWPS (PACTT), który powstaje dzięki zaangażowaniu Centrum Transferu Wiedzy. Jest to próba znalezienia odpowiedzi na pytanie o przyszłość gospodarki w dobie zmian klimatycznych i wyzwań społecznych.

Drugi termin webinarium Politechniki Gdańskiej nt. Badań klinicznych z udziałem ludzi

09.03.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej zaprasza po raz drugi na webinarium z dr Blanką Seklecką z dużą dawką wiedzy praktycznej na temat badań klinicznych z udziałem ludzi. Spotkanie odbędzie się już 16 marca, o godz. 11:00, obowiązuje rejestracja.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano