Szkolenie kadr i zarządzających Centrami Transferu Technologii "Z nauki do biznesu"
Szkolenie kadr i zarządzających Centrami Transferu Technologii "Z nauki do biznesu"

OPTeam S.A. i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają do udziału w szkoleniu kadr i zarządzających Centrami Transferu Technologii "Z nauki do biznesu", które odbędzie się 19 marca bieżącego roku w Hotel Mercure Warszawa Centrum. Do udziału w szkoleniu zapraszamy Szefów Akademickich CTT, Brokerów i osoby, odpowiedzialne za komercjalizację badań na uczelniach.

Z roku na rok przedsiębiorczość akademicka cieszy się coraz większym zainteresowaniem władz uczelni w szczególności naukowców, doktorantów, studentów oraz przemysłu i inwestorów. W środowisku uczelni coraz częściej powstają przedsięwzięcia dynamiczne, bazujące na wiedzy, zaawansowanych technologiach czy nowoczesnych rozwiązaniach organizacyjnych. Połączenie dobrego pomysłu, ale przede wszystkim naukowego know-how, wynalazku, technologii pozwala tworzyć i rozwijać nowe, niestandardowe przedsięwzięcia biznesowe, które wdrażają lub przyczyniają się do wdrożenia nowych rozwiązań na rynek.

Coraz częściej w kontekście komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych, w szczególności tych wypracowanych przez uczelnie, pojawia się pojęcie spółek typu spin-off oraz spin-out. I właśnie ta tematyka poruszona zostanie podczas najbliższego spotkania.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin zgłoszenia uczestnictwa upływa 11 marca br.

Zarejestruj swój udział już dziś

Archiwum aktualności
Wszystkie aktualności
zgodnie z datą ich publikacji.
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl