Filtruj wiadomości
Filtruj kategorie:
wyczyść filtrowanie
Startup Leadership Program - nowy kierunek na UEW przy współpracy z „inQUBE” (PACTT)
04.02.2022
Uruchamianie działalności startupowej cieszy się od pewnego czasu dużą popularnością wśród młodych ludzi. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, wspólnie z działającym w jego ramach Uniwersyteckim Inkubatorem Przedsiębiorczości „inQUBE” (PACTT), przygotował studia podyplomowe, których głównym celem jest zwiększenie szansy na biznesowy sukces.
Konferencja „Gospodarka ściekowa na obszarach wiejskich” - 30.09.2021
16.09.2021
Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego (PACTT) jest współorganizatorem konferencji „Gospodarka ściekowa na obszarach wiejskich”. Wydarzenie to skierowane jest do władz samorządowych (wójtów, burmistrzów oraz starostów), referentów, osób odpowiedzialnych za gospodarkę ściekową w jednostkach samorządowych oraz kierowników zakładów komunalnych.
Technologie ZUT w walce z COVID-19
26.08.2021
Zespoły naukowe Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (PACTT) przygotowały szereg rozwiązań służących zwiększeniu zdolności do
walki ze skutkami wystąpienia oraz zapobieganiu rozprzestrzeniania się COVID-19.
Współpraca badawczo-rozwojowa między Instytutem Nenckiego i Pikralida Sp. z o. o.
30.07.2021
Instytut Nenckiego (PACTT) wraz z Pikralida Sp. z o. o. realizują projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. "Zastosowanie inhibitora metaloproteazy macierzowej do opracowania innowacyjnej metody terapeutycznej zapobiegania rozwojowi padaczki pourazowej i poudarowej".
Podcast: Innowacyjnie o Innowacjach
08.07.2021
"Innowacyjnie o innowacjach" to nowy cykl podcastów Uniwersytetu SWPS (PACTT), który powstaje dzięki zaangażowaniu Centrum Transferu Wiedzy. Jest to próba znalezienia odpowiedzi na pytanie o przyszłość gospodarki w dobie zmian klimatycznych i wyzwań społecznych.
Drugi termin webinarium Politechniki Gdańskiej nt. Badań klinicznych z udziałem ludzi
09.03.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej zaprasza po raz drugi na webinarium z dr Blanką Seklecką z dużą dawką wiedzy praktycznej na temat badań klinicznych z udziałem ludzi. Spotkanie odbędzie się już 16 marca, o godz. 11:00, obowiązuje rejestracja.