Filtruj wiadomości
Filtruj kategorie:
wyczyść filtrowanie
Współpraca badawczo-rozwojowa między Instytutem Nenckiego i Pikralida Sp. z o. o.
30.07.2021
Instytut Nenckiego (PACTT) wraz z Pikralida Sp. z o. o. realizują projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. "Zastosowanie inhibitora metaloproteazy macierzowej do opracowania innowacyjnej metody terapeutycznej zapobiegania rozwojowi padaczki pourazowej i poudarowej".
GenExA - narzędzie open source do analizy oraz wizualizacji wyników badań
28.06.2021
GenExA to narzędzie służące do analizy danych i wizualizacji wyników z metody RT-qPCR - Ilościowej reakcji łańcuchowej polimerazy w czasie rzeczywistym, opracowane na Uniwersytecie Jagiellońskim.
PACTT zaprasza na webinarium „Funkcjonowanie centrów transferu technologii w Stanach Zjednoczonych: organizacja pracy, dobre praktyki”, (13.05 g. 15:00)
06.05.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej organizuje webinarium, które będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń polsko-amerykańskich w zakresie akademickiego transferu technologii. Gośćmi będą 3 reprezentantki centrów transferu technologii z prestiżowych amerykańskich uniwersytetów: MIT, University of Toledo oraz Vanderbilt University. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.
Drugi termin webinarium Politechniki Gdańskiej nt. Badań klinicznych z udziałem ludzi
09.03.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej zaprasza po raz drugi na webinarium z dr Blanką Seklecką z dużą dawką wiedzy praktycznej na temat badań klinicznych z udziałem ludzi. Spotkanie odbędzie się już 16 marca, o godz. 11:00, obowiązuje rejestracja.
„Umowy licencyjne. O czym pamiętać w negocjacjach” - bezpłatne szkolenie dla PACTT
22.01.2021
PACTT i OPTeam zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu online, które odbędzie się 11 lutego bieżącego roku. Na zgłoszenia czekamy do środy 3 lutego bieżącego roku. Liczba miejsc ograniczona.
Program komputerowy do analizy danych i wizualizacji wyników z metody RT-qPCR z UJ
07.01.2021
Nowe narzędzie informatyczne do analizy danych i wizualizacji wyników z metody RT-qPCR opracowane przez zespół naukowy z Wydziału Biologii z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (PACTT).