Filtruj wiadomości

Szkolenie PACTT dla Okręgowej Rady Adwokackiej

27.01.2022
26 stycznia br. Przedstawiciele Rady Koordynacyjnej PACTT poprowadzili wykłady na zaproszenie Sekcji Prawa Autorskiego i Nowych Technologii przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Szkolenie "Projektowanie wyrobów medycznych od pomysłu do wdrożenia"

15.11.2021
Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, we współpracy z PACTT oraz Open Labotec zaprasza wszystkich pracowników badawczo- naukowych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na szkolenie Projektowanie wyrobów medycznych od pomysłu do wdrożenia.

„Umowy licencyjne. O czym pamiętać w negocjacjach” - bezpłatne szkolenie dla PACTT

22.01.2021
PACTT i OPTeam zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu online, które odbędzie się 11 lutego bieżącego roku. Na zgłoszenia czekamy do środy 3 lutego bieżącego roku. Liczba miejsc ograniczona.

Wystartował nabór do Akademii Efektywnej Współpracy PACTT – PFIZER

08.12.2020
Akademia Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer to kolejna odsłona programu edukacyjnego Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii i Pfizer Polska. To inspirujący i koncepcyjny program edukacyjny, który koncentruje się na wzmacnianiu kompetencji i wzajemnego zrozumienia pomiędzy: naukowcami, brokerami technologii i przedstawicielami firm – spółek spin-off czy start-up, prowadzącymi lub planującymi prowadzić badania w zakresie nowych substancji i technologii medycznych.

Szkolenie online dla członków PACTT i PSC

01.12.2020
OPTeam SA i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu online „Komercjalizacja pośrednia. Wybrane zagadnienia praktyczne w warunkach polskich uczelni”, które odbędzie się 11 grudnia bieżącego roku.

Podsumowanie Akademii PACTT-Pfizer

25.06.2020
Filmowe podsumowanie Akademii PACTT-Pfizer, której celem projektu było podnoszenie świadomości polskich naukowców z dziedzin okołomedycznych i pracowników centrów transferu technologii z PACTT w zakresie najnowszych europejskich procedur i wymogów formalnych prowadzenia badań przedklinicznych, a tym samym prowadzenie badań zgodnie z zapotrzebowaniem największych firm farmaceutycznych, co będzie miało wpływ na nawiązywanie szerszej współpracy na polu naukowo-biznesowym.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano