Filtruj wiadomości
Filtruj kategorie:
wyczyść filtrowanie
CZWARTEK Z PACTT Komunikacja - narzędzie wsparcia procesów transferu technologii (25.02.21, 14.00)
23.02.2021
Już w najbliższy czwartek 25 lutego o godzinie 14.00 specjalnie dla pracowników centrów transferu technologii Natalia Osica z Pro Science opowie w jaki sposób komunikacja wspiera proces transferu technologii.
Webinarium Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej
23.02.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej (PACTT) jest organizatorem webinarium pt. "Badania kliniczne z udziałem ludzi: projektowanie, fazy badań, wymagania - webinarium", które rozpocznie się dniu 02.03.2021 r.
Rozpoczynamy Akademię Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer
10.02.2021
W sobotę 13.02 rozpoczynamy II odsłonę projektu Akademii PACTT-Pfizer. Do Akademii Efektywnej Współpracy zakwalifikowanych zostało 32 uczestników: naukowców, brokerów oraz przedsiębiorców działających w obszarze life science.
Vademecum Transferu Technologii
04.01.2021
W ramach realizowanego przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (PACTT) projektu z Programu MNiSW „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” powstała publikacja pt. "Vademecum transferu technologii". Ma ona na celu zmienić postrzeganie transferu technologii z uczelni wyższych przez przedsiębiorców.
Ruszyła współpraca PACTT z AstraZeneca
22.12.2020
16 grudnia 2020 r. PACTT i AstraZeneca zawarły umowę o współpracy. Jej celem jest usprawnienie i przyspieszenie komercjalizacji wyników badań prowadzonych przez polskie uczelnie poprzez synergię ponad 70 centrów transferu technologii.
Wystartował nabór do Akademii Efektywnej Współpracy PACTT – PFIZER
08.12.2020
Akademia Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer to kolejna odsłona programu edukacyjnego Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii i Pfizer Polska. To inspirujący i koncepcyjny program edukacyjny, który koncentruje się na wzmacnianiu kompetencji i wzajemnego zrozumienia pomiędzy: naukowcami, brokerami technologii i przedstawicielami firm – spółek spin-off czy start-up, prowadzącymi lub planującymi prowadzić badania w zakresie nowych substancji i technologii medycznych.