Filtruj wiadomości

Technologie ZUT w walce z COVID-19

26.08.2021
Zespoły naukowe Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (PACTT) przygotowały szereg rozwiązań służących zwiększeniu zdolności do walki ze skutkami wystąpienia oraz zapobieganiu rozprzestrzeniania się COVID-19.

PACTT zaprasza na webinarium „Funkcjonowanie centrów transferu technologii w Stanach Zjednoczonych: organizacja pracy, dobre praktyki”, (13.05 g. 15:00)

06.05.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej organizuje webinarium, które będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń polsko-amerykańskich w zakresie akademickiego transferu technologii. Gośćmi będą 3 reprezentantki centrów transferu technologii z prestiżowych amerykańskich uniwersytetów: MIT, University of Toledo oraz Vanderbilt University. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Drugi termin webinarium Politechniki Gdańskiej nt. Badań klinicznych z udziałem ludzi

09.03.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej zaprasza po raz drugi na webinarium z dr Blanką Seklecką z dużą dawką wiedzy praktycznej na temat badań klinicznych z udziałem ludzi. Spotkanie odbędzie się już 16 marca, o godz. 11:00, obowiązuje rejestracja.

Nowy członek PACTT!

08.12.2020
Akademia Pomorska w Słupsku dołączyła do społeczności PACTT. "Nr legitymacji członkowskiej: 73". Serdecznie witamy w naszym gronie.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano