28.08.2020 Innowacje Komunikaty

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (PACTT) wspiera m.in. rozwój pomysłów biznesowych na etapie preinkubacji. Jednym z nich jest Magly. Jego założyciele stworzyli technologię, która wyprzedza rozwiązania typu AR. Za pomocą ruchomych, żywych obiektów, gestów oraz efektów audiowizualnych sprawia, że rzeczywistość ożywa i pojawia się magiczny świat. Wszystko dzieje się bez użycia okularów czy urządzeń mobilnych.

Magly - interaktywna gra

Magly to projekt biznesowy, który przeszedł program preinkubacji realizowany cyklicznie od 3 lat przez Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej. Zaproponowana usługa to innowacja skierowana do hoteli, które stają się w pełni interaktywnym światem gry. Wcielając się w jedną z czterech postaci, gracze poruszają się po obiekcie i znajdują kolejne przedmioty oraz zagadki. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie głównej tajemnicy — znalezienie zaginionego skarbu. Stworzona przez założycieli Magly technologia wyprzedza rozwiązania typu AR. Za pomocą ruchomych, żywych obiektów, gestów oraz efektów audiowizualnych sprawia, że rzeczywistość ożywa i pojawia się magiczny świat. Wszystko dzieje się bez użycia okularów czy urządzeń mobilnych. 

Teraz czas na kolejny krok. Magly dostało się do programu akceleracyjnego Unicorn Hub (https://unicornhub.pl/), który pozwoli na szybsze wejście na rynek i rozpoczęcie sprzedaży. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój! 

Zespół Magly tworzą studenci Politechniki Warszawskiej z Wydziału Mechatroniki oraz Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. 

Inkubator Innowacyjności PW 

Do programu preinkubacji zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy mają pomysł na usługę lub produkt i chcą nad nim popracować. Proponujemy Wam udział w kursie pozwalającym na weryfikację założeń pomysłu biznesowego. 

Szczegóły: https://www.cziitt.pw.edu.pl/inkubator/preinkubacja/ 

Kontakt: inkubator.cziitt@pw.edu.pl 

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano