Filtruj wiadomości

ВІЛЬНА УКРАЇНА - stanowisko Rady Koordynacyjnej PACTT

25.02.2022
W obliczu agresji rosyjskiej na Ukrainę, pragniemy wyrazić solidarność z naszymi sąsiadami, Ukrainkami i Ukraińcami. Jeszcze niedawno spokojnie rozwijaliśmy współpracę w ramach naszej domeny – transferu wiedzy i podnoszenia kompetencji w tym zakresie, a dziś walczą oni o wolność i życie.

Człowiek, nauka, biznes - Podcast Politechniki Poznańskiej

30.01.2023
Politechnika Poznańska (PACTT) wprowadza po raz pierwszy w eter podcasty, których tematyka koncentruje się na trzeciej misji uczelni. Autorzy i goście poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące równowagi między nauką i społeczną odpowiedzialnością w prowadzeniu działalności gospodarczej.

„Demo Day Innowacji 4.0” w Krakowie

25.01.2023
Centra Transferu Technologii pięciu największych krakowskich uczelni z PACTT: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie wspólnie organizują „Demo Day Innowacji 4.0”.

Podsumowanie XII Ogólnopolskiej Konferencji PACTT

15.12.2022
W dniach 8-10.11.2022 roku w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego w Chęcinach odbyła się XII Ogólnopolska Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii będącego największym w Polsce cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez środowisko odpowiadające za współpracę nauki z biznesem.

"Nagroda Naukowa" - nowy program w dziedzinie onkologii

09.12.2022
Rusza nabór do nowego programu stażowy w obszarze onkologii zainicjowany przez firmę AstraZeneca oraz Institute of Cancer Research w Londynie. Partnerem projektu jest PACTT. W ramach procedury konkursowej w maju przyszłego roku wyłoniona zostanie osoba, która otrzyma możliwość odbycia 10-cio miesięcznego stażu w prestiżowym Institute of Cancer Research w Londynie.

MIBMiK dołącza do PACTT

22.09.2022
Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK) dołącza do społeczności PACTT.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano