Filtruj wiadomości

Webinarium PACTT we współpracy z AstraZeneca

18.06.2021
Współpraca PACTT i AstraZeneca Pharma Poland, rozpoczęta w 2020 r. stanowi wsparcie dla ponad 75 polskich uczelni i instytutów w rozwoju innowacji z zakresu opieki zdrowotnej, leczenia pacjentów i nie tylko. Jest to kamień milowy w budowaniu partnerstwa publiczno-prywatnego i przyszłych przedsięwzięć w tym obszarze.

Wtorek z PACTT - Sztuczna Inteligencja w nauce i biznesie - Prawne aspekty AI

16.06.2021
Sztuczna inteligencja już dawno przestała być tematem science fiction. Elementy AI są już obecne w wielu innowacjach obecnych na rynku, choć czasem możemy nawet nie zdawać sobie z tego sprawy. Zapraszamy na webinar, tym razem nietypowo. Zamiast tradycyjnego czwartku z PACTT będzie wtorek w dniu 22.06.2021 r. od 14.00.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu (PACTT) wśród realizatorów projektu "Strefa Pomysłodawcy"

25.05.2021
Strefa Pomysłodawcy to pilotażowy projekt skierowany do osób fizycznych - kreatywnych i pomysłowych autorów innowacyjnych rozwiązań, innowatorów, wynalazców, wizjonerów, studentów, doktorantów, badaczy, osób zainteresowanych postępem technologicznym.

X Ogólnopolska Konferencja PACTT

18.05.2021
W dniach 20-21 maja 2021 r. odbędzie się kolejna edycja Konferencji Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii w formule zdalnej.

PACTT zaprasza na webinarium „Funkcjonowanie centrów transferu technologii w Stanach Zjednoczonych: organizacja pracy, dobre praktyki”, (13.05 g. 15:00)

06.05.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej organizuje webinarium, które będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń polsko-amerykańskich w zakresie akademickiego transferu technologii. Gośćmi będą 3 reprezentantki centrów transferu technologii z prestiżowych amerykańskich uniwersytetów: MIT, University of Toledo oraz Vanderbilt University. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Czwartek z PACTT Platforma współpracy. Akademia PACTT-Pfizer (22.04.21, 14.00)

15.04.2021
Gośćmi specjalnymi 4-ego Czwartku z PACTT będą dr Michał Kurzelewski, Pfizer i dr Magda Kosydar-Piechna z firmy Pfizer oraz Michał Sobczyk z Ambasady Wielkiej Brytanii. Porozmawiamy o modelu współpracy biznesu z nauką na przykładzie partnerstwa PACTT-Pfizer. Otrzymamy też odpowiedź na pytanie dlaczego Akademię wspiera British Embassy Warsaw.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano