Filtruj wiadomości

Jak pozyskać fundusze na innowacyjne projekty kosmiczne? - webinar z Ambasadorem ESA w Polsce

11.01.2023
Kolejna edycja webinaru Czwartek z PACTT pt. „Fundusze Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz Komisji Europejskiej – wsparcie Ambasadora ESA w Polsce”. Naszym gościem będzie Ambasador Programów Biznesowych ESA w Polsce — Martyna Gatkowska z Absiskey Polska.

Forum Biznes – Nauka „Rzemiosło na nowoczesnym rynku – biznes, pasja, slow-life”

20.12.2022
Uniwersytet Śląski w Katowicach (PACTT) jako lider konsorcjum Regionalnego Specjalistycznego Obserwatorium Nanotechnologii i Nanomateriałów ma przyjemność zaprosić: przedsiębiorców, rzemieślników, rękodzielników, projektantów, naukowców, studentów oraz wszystkie osoby zainteresowane na bezpłatne Forum Biznes – Nauka pt.: „Rzemiosło na nowoczesnym rynku – biznes, pasja, slow-life”

Podsumowanie XII Ogólnopolskiej Konferencji PACTT

15.12.2022
W dniach 8-10.11.2022 roku w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego w Chęcinach odbyła się XII Ogólnopolska Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii będącego największym w Polsce cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez środowisko odpowiadające za współpracę nauki z biznesem.

"Nagroda Naukowa" - nowy program w dziedzinie onkologii

09.12.2022
Rusza nabór do nowego programu stażowy w obszarze onkologii zainicjowany przez firmę AstraZeneca oraz Institute of Cancer Research w Londynie. Partnerem projektu jest PACTT. W ramach procedury konkursowej w maju przyszłego roku wyłoniona zostanie osoba, która otrzyma możliwość odbycia 10-cio miesięcznego stażu w prestiżowym Institute of Cancer Research w Londynie.

MIBMiK dołącza do PACTT

22.09.2022
Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK) dołącza do społeczności PACTT.

Panie zdominowały scenę Falling Walls Lab Warsaw

16.09.2022
Wczesne wykrywanie zanieczyszczeń wody, poszukiwanie nowych metod wstępnej diagnozy chorób czy wyzwania wynikające ze zmian klimatu to tematy, które zdominowały konkurs dla młodych naukowców. 20 przedstawicieli świata akademickiego zaprezentowało swoje pomysły, jak naprawiać otaczający nas świat. Każdy miał na swój występ zaledwie 3 minuty.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano