Filtruj wiadomości

Prestiżowy konkurs Falling Walls Lab w Warszawie. Zgłoś się!

27.05.2022
Działasz w środowisku studenckim, świecie nauki, sektorze B+R, na rynku edukacji lub w biznesie? W trzy minuty opowiedz, jaki masz pomysł, aby zburzyć istniejący mur – w branży technologicznej, gospodarce, społeczeństwie czy nauce. Dołącz do międzynarodowej sieci złożonej z ponad tysiąca przedsiębiorczych, pełnych energii i inwencji specjalistów z 75 krajów. Zaciekaw swoim pomysłem jury i jedź na finał do Berlina.

Czwartek z PACTT - Spółki spin-off, doświadczenia z UW

24.05.2022
Rada Koordynacyjna PACTT i Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW organizuje czerwcowe webinarium, które odbędzie się w ramach wznawianego cyklu wydarzeń — Czwartku z PACTT. Gościem będzie Krzysztof Gulda członek zarządu spółki celowej Uniwersytetu Warszawskiego (UWRC sp. z o.o), który podzieli się doświadczeniami w zakresie zakładania i działalności spółek spin-off na UW.

Partner technologiczny PACTT firma OPTeam S.A. sponsorem targów PSBI

13.05.2022
Już 18 maja rozpoczyna się PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022. Wydarzenie będzie okazją dla polskich przedsiębiorców do zapoznania się z innowacyjnymi technologiami i usługami oferowanymi przez uczelnie i instytuty badawcze. Nasz partner technologiczny Firma OPTeam S.A. będąca również sponsorem i aktywnym uczestnikiem targów pokaże, w jaki sposób wykorzystać Platformę Low-Code nAxiom w indywidualizacji procesów produkcyjnych.

Forum Biznes–Nauka, NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej (25.05.2022 r.)

05.05.2022
Uniwersytet Śląski w Katowicach (PACTT) jako lider konsorcjum Regionalnego Specjalistycznego Obserwatorium Nanotechnologii i Nanomateriałów ma przyjemność zaprosić na Forum Biznes–Nauka. NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców z różnych branż i sektorów gospodarki, projektantów, studentów, pracowników naukowych.

Akademickie innowacje na targach w Łodzi

25.04.2022
PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022 to wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, w którym to pierwszy raz wystawcami będą uczelnie wyższe, instytuty badawcze prezentujące ofertę swoich technologii i usług. Ponadto dzięki udziałowi funduszy inwestycyjnych, będziecie Państwo mogli zapoznać się z ofertą finansowania wdrożeń technologii do przemysłu. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce łącząca w sobie charakter targów wynalazczości oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń, które jest ..

PACTT partnerem CEBioForum 2022

12.04.2022
PACTT został partnerem wyjątkowego wydarzenia, jakim jest już 20-sta edycja CEBioForum. Spotkajmy się 25-26 maja 2022 w Warszawie.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano