22.02.2022 małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu

Poszukujemy Specjalisty ds. Przedsiębiorczości w AIP UJ

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ poszukuje Specjalisty ds. przedsiębiorczości (1 wakat).
Główne zadania osoby zatrudnionej obejmą:
  • nadzór nad tworzeniem portalu internetowego Business Idea Center UJ, wdrożenie kolejnych etapów jego realizacji i opieka nad portalem po jego uruchomieniu;
  • doradztwo na rzecz startupów i przedsiębiorców;
  • obsługę administracyjną działań Inkubatora, w tym tworzenie dokumentacji dot. zamówień publicznych, projektów i konkursów obejmujących wsparcie Instytucji Otoczenia Biznesu;
  • współorganizacja wydarzeń AIP UJ - realizowanych w formie zdalnej i stacjonarnej;
  • wsparcie w realizacji programów akceleracyjnych, hackathonów, konferencji i innych działań AIP UJ i CTT CITTRU, powiązanych ze wsparciem i promocją przedsiębiorczości akademickiej;
  • rozpoznanie rynku szkoleń i badanie dostępnych mechanizmów wsparcia przedsiębiorczości na arenie krajowej i międzynarodowej;
  • pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami AIP UJ.

Praca w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości UJ zapewnia:

  • stabilne warunki zatrudnienia  – umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu w Uniwersytecie Jagiellońskim;
  • możliwość stałego rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w ekosystemie przedsiębiorczości akademickiej;
  • dostęp do oferty specjalistycznych, certyfikowanych szkoleń;
  • bogatą ofertę socjalną;
  • inspirującą pracę w różnorodnym środowisku;
  • aktywny udział w rozwoju środowiska innowacyjnych start-upów;
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w młodym, multidyscyplinarnym, energicznym i otwartym zespole;
  • mnóstwo kreatywnych wyzwań oraz udział w lokalnych i międzynarodowych projektach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość procesów i specyfiki projektów związanych z tworzeniem stron i/lub portali internetowych;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1);
  • wiedza na temat przedsiębiorczości i najnowszych trendów z nią związanych;
  • umiejętność zarządzania projektami i współpracy z różnorodnymi środowiskami;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań i umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • otwartość, elastyczność, umiejętność myślenia koncepcyjnego, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań;
  • umiejętność zapewnienia terminowej realizacji zadań.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze innowacji, transferu wiedzy lub organizacji i promocji inicjatyw w środowisku uczelnianym;
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z tworzeniem stron i/lub portali internetowych;
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych;
  • podstawowa wiedza z obszaru ochrony własności intelektualnej i przedsiębiorczości.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres e-mail: inkubator@uj.edu.pl z tytułem Specjalista ds. przedsiębiorczości do dnia 06.03.2022.

Masz pytania? Pisz lub dzwoń: inkubator@uj.edu.pl+ 48 504 786 181

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Pliki do pobrania

Zapisano