Zapraszamy na kolejne „Śniadanie z przedsiębiorcą", które odbędzie się dn. 23.06.2022 w godz. 10:00-12:00, Stacja Doświadczalna w Garlicy Murowanej ul. Marmurowa 5, 32-087 Garlica Murowana.

Spotkanie dotyczyć będzie branży nauki leśne oraz biotechnologia i ogrodnictwo.

„Śniadanie z przedsiębiorcą" to spotkanie świata nauki i biznesu, które ma na celu promowanie i wspieranie przedsiębiorczości wśród naukowców, poprzez prezentacje doświadczeń przedsiębiorców oraz przykładów firm, które inspirują do poszukiwania i wdrażania własnych pomysłów na biznes. Spotkanie ma także na celu nawiązanie efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania badań Uniwersytetu i możliwości ich wdrożenia w działalności firm.

Podczas spotkania przy śniadaniu, zaproszeni przedsiębiorcy wygłoszą tematyczne prezentacje dotyczące szeroko rozumianej przedsiębiorczości, szczególnie w obszarze działalności Wydziału Leśnego oraz Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa.

Spotkanie odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2022.

Uwaga! W trakcie spotkania będzie możliwość konsultacji z Radcą Prawnym w zakresie komercjalizacji oraz transferu technologii. Do Państwa dyspozycji będą także doświadczeni Brokerzy Innowacji, służący wiedzą w powyższym zakresie.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

grafika-sniadanie-z-przedsiebiorca.png

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano