Filtruj wiadomości

Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach dołącza do PACTT

16.11.2020
Zakład Transferu Technologii i Obsługi Projektów Badawczych Instytutu Ogrodnictwa InHort został 72 członkiem PACTT.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie dołączyła do PACTT

04.11.2020
Centrum Transferu Technologii PWSZ w Tarnowie zostało kolejnym członkiem naszego Porozumienia. Dzięki temu liczba jednostek zajmujących się transferem technologii reprezentowanych w PACTT wzrosła do 71.

Przedstawiciele PACTT w zespole doradczym MNiSW do spraw opracowania założeń ewaluacji i transferu wiedzy i technologii

08.10.2020
Zgodnie z Zarządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego p. Wojciecha Murdzka, z dniem 2 października został powołany zespół doradczy do spraw opracowania założeń ewaluacji i transferu wiedzy i technologii.

Spotkanie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z przedstawicielami PACTT

22.09.2020
W dniu 15.09.2020 r. odbyło się spotkanie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojciecha Murdzka oraz Dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju MNiSW Andrzeja Kurkiewicza z przedstawicielami PACTT.

Propozycje zmian w Ustawie o Narodowym Centrum Badań i Rozwoju

15.09.2020
Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT), złożyło w ramach konsultacji społecznych uwagi w związku z projektem Rozporządzenia w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej z 30.07.2018 roku.

Magiczna rzeczywistość w hotelach. Innowacyjne rozwiązanie studentów Politechniki Warszawskiej.

28.08.2020
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (PACTT) wspiera m.in. rozwój pomysłów biznesowych na etapie preinkubacji. Jednym z nich jest Magly. Jego założyciele stworzyli technologię, która wyprzedza rozwiązania typu AR. Za pomocą ruchomych, żywych obiektów, gestów oraz efektów audiowizualnych sprawia, że rzeczywistość ożywa i pojawia się magiczny świat. Wszystko dzieje się bez użycia okularów czy urządzeń mobilnych.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano