Filtruj wiadomości

ВІЛЬНА УКРАЇНА - stanowisko Rady Koordynacyjnej PACTT

25.02.2022
W obliczu agresji rosyjskiej na Ukrainę, pragniemy wyrazić solidarność z naszymi sąsiadami, Ukrainkami i Ukraińcami. Jeszcze niedawno spokojnie rozwijaliśmy współpracę w ramach naszej domeny – transferu wiedzy i podnoszenia kompetencji w tym zakresie, a dziś walczą oni o wolność i życie.

Człowiek, nauka, biznes - Podcast Politechniki Poznańskiej

30.01.2023
Politechnika Poznańska (PACTT) wprowadza po raz pierwszy w eter podcasty, których tematyka koncentruje się na trzeciej misji uczelni. Autorzy i goście poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące równowagi między nauką i społeczną odpowiedzialnością w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Podsumowanie XII Ogólnopolskiej Konferencji PACTT

15.12.2022
W dniach 8-10.11.2022 roku w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego w Chęcinach odbyła się XII Ogólnopolska Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii będącego największym w Polsce cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez środowisko odpowiadające za współpracę nauki z biznesem.

"Nagroda Naukowa" - nowy program w dziedzinie onkologii

09.12.2022
Rusza nabór do nowego programu stażowy w obszarze onkologii zainicjowany przez firmę AstraZeneca oraz Institute of Cancer Research w Londynie. Partnerem projektu jest PACTT. W ramach procedury konkursowej w maju przyszłego roku wyłoniona zostanie osoba, która otrzyma możliwość odbycia 10-cio miesięcznego stażu w prestiżowym Institute of Cancer Research w Londynie.

MIBMiK dołącza do PACTT

22.09.2022
Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK) dołącza do społeczności PACTT.

Panie zdominowały scenę Falling Walls Lab Warsaw

16.09.2022
Wczesne wykrywanie zanieczyszczeń wody, poszukiwanie nowych metod wstępnej diagnozy chorób czy wyzwania wynikające ze zmian klimatu to tematy, które zdominowały konkurs dla młodych naukowców. 20 przedstawicieli świata akademickiego zaprezentowało swoje pomysły, jak naprawiać otaczający nas świat. Każdy miał na swój występ zaledwie 3 minuty.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano