Filtruj wiadomości
Filtruj kategorie:
wyczyść filtrowanie
„Umowy licencyjne. O czym pamiętać w negocjacjach” - bezpłatne szkolenie dla PACTT
22.01.2021
PACTT i OPTeam zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu online, które odbędzie się 11 lutego bieżącego roku. Na zgłoszenia czekamy do środy 3 lutego bieżącego roku. Liczba miejsc ograniczona.
Vademecum Transferu Technologii
04.01.2021
W ramach realizowanego przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (PACTT) projektu z Programu MNiSW „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” powstała publikacja pt. "Vademecum transferu technologii". Ma ona na celu zmienić postrzeganie transferu technologii z uczelni wyższych przez przedsiębiorców.
Wystartował nabór do Akademii Efektywnej Współpracy PACTT – PFIZER
08.12.2020
Akademia Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer to kolejna odsłona programu edukacyjnego Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii i Pfizer Polska. To inspirujący i koncepcyjny program edukacyjny, który koncentruje się na wzmacnianiu kompetencji i wzajemnego zrozumienia pomiędzy: naukowcami, brokerami technologii i przedstawicielami firm – spółek spin-off czy start-up, prowadzącymi lub planującymi prowadzić badania w zakresie nowych substancji i technologii medycznych.
Szkolenie online dla członków PACTT i PSC
01.12.2020
OPTeam SA i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu online „Komercjalizacja pośrednia. Wybrane zagadnienia praktyczne w warunkach polskich uczelni”, które odbędzie się 11 grudnia bieżącego roku.
Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach dołącza do PACTT
16.11.2020
Zakład Transferu Technologii i Obsługi Projektów Badawczych Instytutu Ogrodnictwa InHort został 72 członkiem PACTT.
Podsumowanie Akademii PACTT-Pfizer
25.06.2020
Filmowe podsumowanie Akademii PACTT-Pfizer, której celem projektu było podnoszenie świadomości polskich naukowców z dziedzin okołomedycznych i pracowników centrów transferu technologii z PACTT w zakresie najnowszych europejskich procedur i wymogów formalnych prowadzenia badań przedklinicznych, a tym samym prowadzenie badań zgodnie z zapotrzebowaniem największych firm farmaceutycznych, co będzie miało wpływ na nawiązywanie szerszej współpracy na polu naukowo-biznesowym.