Filtruj wiadomości

Człowiek, nauka, biznes - Podcast Politechniki Poznańskiej

30.01.2023
Politechnika Poznańska (PACTT) wprowadza po raz pierwszy w eter podcasty, których tematyka koncentruje się na trzeciej misji uczelni. Autorzy i goście poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące równowagi między nauką i społeczną odpowiedzialnością w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Usłyszałam, że obowiązkiem uczonego jest nieposłuszeństwo - Paulina Szewczyk, dyrektor CTT Politechniki Poznańskiej

22.11.2022
Interesująca rozmowa z dyrektor Centrum Transferu Technologii Politechniki Poznańskiej (PACTT), która została opublikowana w październiku 2022 roku na łamach "Głosu Politechniki".

Nowy biuletyn Centrum Transferu Technologii i Innowacji UKW

12.08.2022
Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (PACTT) zaprasza do lektury nowego numeru biuletynu, który tym razem poświęcono prowadzonym w UKW badaniom w oparciu o aspekty zrównoważonego rozwoju.

Przedsiębiorczość technologiczna - studia podyplomowe na AGH (PACTT)

09.06.2022
Przedsiębiorczość technologiczna w ramach AGH TechStartup School to pierwsze studia podyplomowe w Polsce, które tak kompleksowo obejmują zagadnienia związane z kreowaniem biznesowych kompetencji menedżerów spółek spin-off.

"JESTEŚMY OTWARCI NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ" - prof. dr hab. M. Wieczorowski Prorektor Politechniki Poznańskiej

23.03.2022
Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Michałem Wieczorowskim, Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką Politechniki Poznańskiej (PACTT).

Startup Leadership Program - nowy kierunek na UEW przy współpracy z „inQUBE” (PACTT)

04.02.2022
Uruchamianie działalności startupowej cieszy się od pewnego czasu dużą popularnością wśród młodych ludzi. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, wspólnie z działającym w jego ramach Uniwersyteckim Inkubatorem Przedsiębiorczości „inQUBE” (PACTT), przygotował studia podyplomowe, których głównym celem jest zwiększenie szansy na biznesowy sukces.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano