Filtruj wiadomości

ВІЛЬНА УКРАЇНА - stanowisko Rady Koordynacyjnej PACTT

25.02.2022
W obliczu agresji rosyjskiej na Ukrainę, pragniemy wyrazić solidarność z naszymi sąsiadami, Ukrainkami i Ukraińcami. Jeszcze niedawno spokojnie rozwijaliśmy współpracę w ramach naszej domeny – transferu wiedzy i podnoszenia kompetencji w tym zakresie, a dziś walczą oni o wolność i życie.

Człowiek, nauka, biznes - Podcast Politechniki Poznańskiej

30.01.2023
Politechnika Poznańska (PACTT) wprowadza po raz pierwszy w eter podcasty, których tematyka koncentruje się na trzeciej misji uczelni. Autorzy i goście poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące równowagi między nauką i społeczną odpowiedzialnością w prowadzeniu działalności gospodarczej.

„Demo Day Innowacji 4.0” w Krakowie

25.01.2023
Centra Transferu Technologii pięciu największych krakowskich uczelni z PACTT: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie wspólnie organizują „Demo Day Innowacji 4.0”.

Jak pozyskać fundusze na innowacyjne projekty kosmiczne? - webinar z Ambasadorem ESA w Polsce

11.01.2023
Kolejna edycja webinaru Czwartek z PACTT pt. „Fundusze Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz Komisji Europejskiej – wsparcie Ambasadora ESA w Polsce”. Naszym gościem będzie Ambasador Programów Biznesowych ESA w Polsce — Martyna Gatkowska z Absiskey Polska.

Forum Biznes – Nauka „Rzemiosło na nowoczesnym rynku – biznes, pasja, slow-life”

20.12.2022
Uniwersytet Śląski w Katowicach (PACTT) jako lider konsorcjum Regionalnego Specjalistycznego Obserwatorium Nanotechnologii i Nanomateriałów ma przyjemność zaprosić: przedsiębiorców, rzemieślników, rękodzielników, projektantów, naukowców, studentów oraz wszystkie osoby zainteresowane na bezpłatne Forum Biznes – Nauka pt.: „Rzemiosło na nowoczesnym rynku – biznes, pasja, slow-life”

Podsumowanie XII Ogólnopolskiej Konferencji PACTT

15.12.2022
W dniach 8-10.11.2022 roku w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego w Chęcinach odbyła się XII Ogólnopolska Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii będącego największym w Polsce cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez środowisko odpowiadające za współpracę nauki z biznesem.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano