Filtruj wiadomości

5-ta edycja Programu "Preinkubacja-szybki start dla przedsiębiorczych"

16.09.2021
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (PACTT) rozpoczął rekrutację do 5-tej edycji Programu "Preinkubacja - szybki start dla przedsiębiorczych" skierowanego do wszystkich, którzy mają pomysł na produkt lub usługę.

Technologie ZUT w walce z COVID-19

26.08.2021
Zespoły naukowe Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (PACTT) przygotowały szereg rozwiązań służących zwiększeniu zdolności do walki ze skutkami wystąpienia oraz zapobieganiu rozprzestrzeniania się COVID-19.

Rekrutacja trwa! Wydłużony termin zgłoszeń do Akademii PACTT-Pfizer

22.12.2020
Z uwagi na liczne zapytania o możliwość przedłużenia rekrutacji, informujemy, że czas składania aplikacji został wydłużony do Święta Trzech Króli (06.01.2021 r.).

SZKOLENIE KADR I ZARZĄDZAJĄCYCH CENTRAMI TRANSFERU TECHNOLOGII "Z NAUKI DO BIZNESU"

19.05.2020
OPTeam S.A. i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają do udziału w szkoleniu kadr i zarządzających Centrami Transferu Technologii "Z nauki do biznesu", które odbędzie się 19 marca bieżącego roku w Hotel Mercure Warszawa Centrum. Do udziału w szkoleniu zapraszamy Szefów Akademickich CTT, Brokerów i osoby, odpowiedzialne za komercjalizację badań na uczelniach.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano