19.05.2020 Szkolenia Warsztaty

OPTeam S.A. i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają do udziału w szkoleniu kadr i zarządzających Centrami Transferu Technologii "Z nauki do biznesu", które odbędzie się 19 marca bieżącego roku w Hotel Mercure Warszawa Centrum. Do udziału w szkoleniu zapraszamy Szefów Akademickich CTT, Brokerów i osoby, odpowiedzialne za komercjalizację badań na uczelniach.

Z roku na rok przedsiębiorczość akademicka cieszy się coraz większym zainteresowaniem władz uczelni w szczególności naukowców, doktorantów, studentów oraz przemysłu i inwestorów. W środowisku uczelni coraz częściej powstają przedsięwzięcia dynamiczne, bazujące na wiedzy, zaawansowanych technologiach czy nowoczesnych rozwiązaniach organizacyjnych. Połączenie dobrego pomysłu, ale przede wszystkim naukowego know-how, wynalazku, technologii pozwala tworzyć i rozwijać nowe, niestandardowe przedsięwzięcia biznesowe, które wdrażają lub przyczyniają się do wdrożenia nowych rozwiązań na rynek.

Coraz częściej w kontekście komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych, w szczególności tych wypracowanych przez uczelnie, pojawia się pojęcie spółek typu spin-off oraz spin-out. I właśnie ta tematyka poruszona zostanie podczas najbliższego spotkania.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin zgłoszenia uczestnictwa upływa 11 marca br.

Zarejestruj swój udział już dziś

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano