Filtruj wiadomości

Pierwszy Polak w zarządzie ASTP!

26.05.2022
Krystian Gurba, zastępca dyrektora Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ i członek Rady Koordynacyjnej PACTT został wybrany do zarządu ASTP (Association of European Science and Technology Transfer Professionals) - największego europejskiego stowarzyszenia osób zajmujących się transferem wiedzy.

Złote medale na wystawie w Paryżu

12.05.2022
Sukcesy zespołów naukowych z Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy (PACTT). Na międzynarodowej wystawie wynalazków w Paryżu – Concours Lepine International Paris 2022 złote medale otrzymały 2 innowacyjne rozwiązania. Laury zostały przyznane za „Wielofunkcyjny katamaran z wymiennymi pokładami” oraz za innowacyjne narzędzie terapeutyczne: „Grydsen – innowacyjna terapia psychologiczna osób starszych z wykorzystaniem technologii VR”.

Nowy termin XII Ogólnopolskiej Konferencji PACTT

05.05.2022
Z przyczyn niezależnych od Rady Koordynacyjnej PACTT oraz Fundacji PACTT, które spowodowały komplikacje organizacyjne, zdecydowaliśmy się na przeniesienie XII Ogólnopolskiej Konferencji PACTT na termin jesienny. Wydarzenie miało się odbyć w dniach 19-20 maja 2022 r. w Łodzi. Szczegóły dotyczące konferencji podamy wkrótce.

Miesiąc innowacji w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

04.04.2022
Pod patronatem prof. Lucyny Woźniak, Prorektor ds. Rozwoju Nauki i Współpracy Międzynarodowej, kwiecień został ogłoszony miesiącem innowacji w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (PACTT).

"JESTEŚMY OTWARCI NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ" - prof. dr hab. M. Wieczorowski Prorektor Politechniki Poznańskiej

23.03.2022
Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Michałem Wieczorowskim, Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką Politechniki Poznańskiej (PACTT).

Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN dołączył do PACTT

20.01.2022
PACTT rośnie w siłę wraz z kolejnym członkiem, numer 81 naszej społeczności — Działem Transferu Technologii, Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN. To już szósty instytut Polskiej Akademii Nauk, który wzbogaca środowisko skupiające jednostki zajmujące się transferem wiedzy i technologii.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano