Filtruj wiadomości

Usłyszałam, że obowiązkiem uczonego jest nieposłuszeństwo - Paulina Szewczyk, dyrektor CTT Politechniki Poznańskiej

22.11.2022
Interesująca rozmowa z dyrektor Centrum Transferu Technologii Politechniki Poznańskiej (PACTT), która została opublikowana w październiku 2022 roku na łamach "Głosu Politechniki".

"JESTEŚMY OTWARCI NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ" - prof. dr hab. M. Wieczorowski Prorektor Politechniki Poznańskiej

23.03.2022
Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Michałem Wieczorowskim, Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką Politechniki Poznańskiej (PACTT).

Szkolenie PACTT dla Okręgowej Rady Adwokackiej

27.01.2022
26 stycznia br. Przedstawiciele Rady Koordynacyjnej PACTT poprowadzili wykłady na zaproszenie Sekcji Prawa Autorskiego i Nowych Technologii przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Szkolenie "Projektowanie wyrobów medycznych od pomysłu do wdrożenia"

15.11.2021
Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, we współpracy z PACTT oraz Open Labotec zaprasza wszystkich pracowników badawczo- naukowych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na szkolenie Projektowanie wyrobów medycznych od pomysłu do wdrożenia.

Praca w CTT CIiTT UP Poznań: Zastępca Dyrektora

09.02.2021
Zespół Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko Zastępcy Dyrektora Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

„Umowy licencyjne. O czym pamiętać w negocjacjach” - bezpłatne szkolenie dla PACTT

22.01.2021
PACTT i OPTeam zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu online, które odbędzie się 11 lutego bieżącego roku. Na zgłoszenia czekamy do środy 3 lutego bieżącego roku. Liczba miejsc ograniczona.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano