Filtruj wiadomości

Oczyszczalnia ścieków może wyglądać jak ogród

06.10.2020
Oczyszczalnia w Białce została zaprojektowana przez naukowców Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (PACTT) oraz Politechniki Gdańskiej (PACTT), natomiast budowa została zrealizowana przez RDLS, spółkę spin-off Uniwersytetu Warszawskiego (PACTT) w konsorcjum z czeską firmą Dekonta. Oczyszczalnia ścieków w Białce w woj. lubelskim może obsłużyć do 1 800 mieszkańców.

MeWheel i DoxyChain. Nowe technologie w Inkubatorze Innowacyjności Politechniki Warszawskiej.

02.10.2020
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (członek naszego PACTT) prezentuje rozwój i sukcesy lokatorów swojego Inkubatora Innowacyjności. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi technologiami dotyczącymi wsparcia osób z niepełnosprawnościami oraz rynkiem prawniczym.

Aktywność członków PACTT w Krakowie - Innowacyjne Safari 2020

01.10.2020
Innowacyjne Safari ma na celu wspierać małopolskie MŚP w dostępie do środowisk naukowych Krakowa i ich specjalistycznej wiedzy w obszarze małopolskich inteligentnych specjalizacji.

AgriTechMarket - innowacje dla rolnictwa

24.09.2020
AgriTechMarket to nowa baza technologii, która została uruchomiona na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (PACTT). Wyszukiwarka powstała, aby ułatwić kontakt przedsiębiorców z naukowcami krakowskiej uczelni.

Spotkanie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z przedstawicielami PACTT

22.09.2020
W dniu 15.09.2020 r. odbyło się spotkanie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojciecha Murdzka oraz Dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju MNiSW Andrzeja Kurkiewicza z przedstawicielami PACTT.

Nowy termin targów PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION w Łodzi

21.09.2020
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju spowodowaną COVID-19, informujemy, że wydarzenie PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2021 zostaje przełożone na dzień 19–20.05.2021 r., zgodnie z decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano