Filtruj wiadomości

WSPARCIEDLASZPITALA.PL - NIEKOMERCYJNY SYSTEM WSPÓŁTWORZONY PRZEZ NAUKOWCÓW Z UE W POZNANIU

22.05.2020
WsparcieDlaSzpitala.pl to niekomercyjny system na platformie Salesforce (darmowa licencja na czas walki z COVID-19) współtworzony przez naukowców z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (PACTT). W systemie jest dziś ponad 300 szpitali i DPS z całego kraju oraz ponad 200 zaufanych, lokalnych koordynatorów zbiórek, co sprawia, że system stał się już ogólnopolskim.

TARGI EXPO I IX KONFERENCJA PACTT-PSC Z NOWYM TERMINEM

22.05.2020
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju spowodowaną wzrostem zachorowań na koronowirusa Covid-19, decyzją Rady PACTT oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego targi PSBI EXPO 2020 zostają PRZENIESIONE I ODBĘDĄ SIĘ W TERMINIE 24-25.11.2020 r.

WSPÓŁPRACA CTT W REGIONIE KUJAWSKO-POMORSKIM - NOWY TERMIN

22.05.2020
W związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r. poz. 374) w imieniu współorganizatorów informujemy, że planowana na dzień 7 kwietnia 2020 roku Konferencja w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy.

SZKOLENIE KADR I ZARZĄDZAJĄCYCH CTT PRZEŁOŻONE

22.05.2020
Uprzejmie informujemy, że szkolenie kadr i zarządzających Centrami Transferu Technologii "Z NAUKI DO BIZNESU" zaplanowane w dniu 19 marca 2020 roku zostało przełożone. Zmiana związana jest z ogólnymi rozporządzeniami w sprawie organizacji wydarzeń z udziałem dużej liczby osób. Wszystkie osoby, które wyraziły chęć udziału w szkoleniu, zostaną poinformowane o nowym terminie. Rada PACTT i OPTEAM S.A.

STUDIA PODYPLOMOWE PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ TECHNOLOGICZNA W KRAKOWIE

22.05.2020
Przedsiębiorczość Technologiczna w ramach AGH (PACTT) TechStartup School to pierwsze studia podyplomowe w Polsce tak kompleksowo obejmujące zagadnienia związane z kreowaniem biznesowych kompetencji menedżerów spółek spin-off.

SZKOLENIE KADR I ZARZĄDZAJĄCYCH CENTRAMI TRANSFERU TECHNOLOGII "Z NAUKI DO BIZNESU"

19.05.2020
OPTeam S.A. i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają do udziału w szkoleniu kadr i zarządzających Centrami Transferu Technologii "Z nauki do biznesu", które odbędzie się 19 marca bieżącego roku w Hotel Mercure Warszawa Centrum. Do udziału w szkoleniu zapraszamy Szefów Akademickich CTT, Brokerów i osoby, odpowiedzialne za komercjalizację badań na uczelniach.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano