Filtruj wiadomości

Usłyszałam, że obowiązkiem uczonego jest nieposłuszeństwo - Paulina Szewczyk, dyrektor CTT Politechniki Poznańskiej

22.11.2022
Interesująca rozmowa z dyrektor Centrum Transferu Technologii Politechniki Poznańskiej (PACTT), która została opublikowana w październiku 2022 roku na łamach "Głosu Politechniki".

"JESTEŚMY OTWARCI NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ" - prof. dr hab. M. Wieczorowski Prorektor Politechniki Poznańskiej

23.03.2022
Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Michałem Wieczorowskim, Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką Politechniki Poznańskiej (PACTT).

PACTT zaprasza na webinarium „Funkcjonowanie centrów transferu technologii w Stanach Zjednoczonych: organizacja pracy, dobre praktyki”, (13.05 g. 15:00)

06.05.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej organizuje webinarium, które będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń polsko-amerykańskich w zakresie akademickiego transferu technologii. Gośćmi będą 3 reprezentantki centrów transferu technologii z prestiżowych amerykańskich uniwersytetów: MIT, University of Toledo oraz Vanderbilt University. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Drugi termin webinarium Politechniki Gdańskiej nt. Badań klinicznych z udziałem ludzi

09.03.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej zaprasza po raz drugi na webinarium z dr Blanką Seklecką z dużą dawką wiedzy praktycznej na temat badań klinicznych z udziałem ludzi. Spotkanie odbędzie się już 16 marca, o godz. 11:00, obowiązuje rejestracja.

Praca w CTT CIiTT UP Poznań: Zastępca Dyrektora

09.02.2021
Zespół Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko Zastępcy Dyrektora Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Vademecum Transferu Technologii

04.01.2021
W ramach realizowanego przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (PACTT) projektu z Programu MNiSW „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” powstała publikacja pt. "Vademecum transferu technologii". Ma ona na celu zmienić postrzeganie transferu technologii z uczelni wyższych przez przedsiębiorców.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano