Filtruj wiadomości

Człowiek, nauka, biznes - Podcast Politechniki Poznańskiej

30.01.2023
Politechnika Poznańska (PACTT) wprowadza po raz pierwszy w eter podcasty, których tematyka koncentruje się na trzeciej misji uczelni. Autorzy i goście poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące równowagi między nauką i społeczną odpowiedzialnością w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Usłyszałam, że obowiązkiem uczonego jest nieposłuszeństwo - Paulina Szewczyk, dyrektor CTT Politechniki Poznańskiej

22.11.2022
Interesująca rozmowa z dyrektor Centrum Transferu Technologii Politechniki Poznańskiej (PACTT), która została opublikowana w październiku 2022 roku na łamach "Głosu Politechniki".

"JESTEŚMY OTWARCI NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ" - prof. dr hab. M. Wieczorowski Prorektor Politechniki Poznańskiej

23.03.2022
Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Michałem Wieczorowskim, Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką Politechniki Poznańskiej (PACTT).

5-ta edycja Programu "Preinkubacja-szybki start dla przedsiębiorczych"

16.09.2021
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (PACTT) rozpoczął rekrutację do 5-tej edycji Programu "Preinkubacja - szybki start dla przedsiębiorczych" skierowanego do wszystkich, którzy mają pomysł na produkt lub usługę.

PACTT zaprasza na webinarium „Funkcjonowanie centrów transferu technologii w Stanach Zjednoczonych: organizacja pracy, dobre praktyki”, (13.05 g. 15:00)

06.05.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej organizuje webinarium, które będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń polsko-amerykańskich w zakresie akademickiego transferu technologii. Gośćmi będą 3 reprezentantki centrów transferu technologii z prestiżowych amerykańskich uniwersytetów: MIT, University of Toledo oraz Vanderbilt University. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Drugi termin webinarium Politechniki Gdańskiej nt. Badań klinicznych z udziałem ludzi

09.03.2021
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej zaprasza po raz drugi na webinarium z dr Blanką Seklecką z dużą dawką wiedzy praktycznej na temat badań klinicznych z udziałem ludzi. Spotkanie odbędzie się już 16 marca, o godz. 11:00, obowiązuje rejestracja.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano