Filtruj wiadomości

Miesiąc innowacji w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

04.04.2022
Pod patronatem prof. Lucyny Woźniak, Prorektor ds. Rozwoju Nauki i Współpracy Międzynarodowej, kwiecień został ogłoszony miesiącem innowacji w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (PACTT).

"JESTEŚMY OTWARCI NA TO, CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ" - prof. dr hab. M. Wieczorowski Prorektor Politechniki Poznańskiej

23.03.2022
Rozmowa z prof. dr. hab. inż. Michałem Wieczorowskim, Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką Politechniki Poznańskiej (PACTT).

Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN dołączył do PACTT

20.01.2022
PACTT rośnie w siłę wraz z kolejnym członkiem, numer 81 naszej społeczności — Działem Transferu Technologii, Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN. To już szósty instytut Polskiej Akademii Nauk, który wzbogaca środowisko skupiające jednostki zajmujące się transferem wiedzy i technologii.

Podsumowanie XI Ogólnopolskiej Konferencji PACTT

30.11.2021
W dniach 3-5 listopada 2021 r. serce środowiska zajmującego się transferem technologii w Polsce biło w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej UW w Chęcinach, gdzie odbyła się XI Ogólnopolska Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT).

Centrum Transferu Technologii Akademii Wojsk Lądowych - 79 członkiem PACTT

07.10.2021
Do PACTT dołącza Centrum Transferu Technologii Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki. To już 79 członek naszej społeczności.

Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN - 78 członkiem PACTT

05.10.2021
To już 5-ta jednostka Polskiej Akademii Nauk, która wstępuje w poczet członków PACTT.

Czy wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies przez pactt.pl?

Zapisano